Menu ☰
Sukcesy uczniów

Sukces uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Przywrócić głoś Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

3 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 3 w Nowym Sączu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”.
Konkurs miał na celu upamiętnienie postaci gen. bryg. pilota Stanisława Skalskiego, gen. bryg. Józefa Kustronia raz św. Maksymiliana Marię Kolbego. Na Galę przybyli laureaci wraz z rodzicami i opiekunami naukowymi oraz liczni zaproszeni goście. Uroczystość została poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I, II i III miejsca spośród laureatów – uczniów kl. 7-8 szkół podstawowych w kategorii prezentacja multimedialna upamiętniająca postać gen. bryg. Józefa Kustronia.
I miejsce i nagrodę główną – wyjazd do Strasburga we Francji– otrzymał Kacper Antkiewicz. Gratulujemy!!!
Uczniowie naszej szkoły zostali Laureatami konkursu w dwóch kategoriach. Uczniowie klasy 5 pod kierunkiem p. Katarzyny Florek przygotowali prezentacje multimedialne upamiętniające postać o. Maksymiliana Maria Kolbe. Laureatami w tej kategorii zostali:
Dorota Jaworska (kl.5b)- laureatka I miejsca
Laura Sukiennik (kl.5b)
Błażej Iwan (kl.5a)
Uczniowie z klasy 7 i 8 pod kierunkiem p. Beaty Kaczmarczyk przygotowali prezentacje multimedialne upamiętniające postać gen. bryg. Józefa Kustronia.
Laureatami w tej kategorii zostali:
Kacper Antkiewicz (kl.7b)- laureat I miejsca
Karol Michalik (kl.8b)
Gratulujemy laureatom, opiekunom naukowym oraz rodzicom uzyskania przez ich podopiecznych tytułu Laureata.
Życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria

Wróć do góry