Menu ☰
Informacje dla uczniów i rodziców

Półkolonie z LEGO robotyką.

Zapraszamy na półkolonie letnie z LEGO robotyką i programowaniem w środowisku Minecraft.

Wakacje na Planecie Robotów to zajęcia z robotyki i programowania Minecraft, które będą odbywały się raz dziennie w półtoragodzinnych blokach. Podczas warsztatów z robotyki dzieci będą pracować w zespołach dwuosobowych. Każda para będzie miała do dyspozycji zestaw robotyczny LEGO. Zajęcia będą składać się z trzech faz: budowania, programowanie i testowania, czyli zabawy z robotem.

Półkolonie w naszej szkole będą odbywać się w następujących terminach:

27.06.2022 – 01.07.2022

01.08.2022 – 05.08.2022

Warsztaty Minecraft to nauka programowania graficznego oraz wielu zagadnień z zakresu zajęć szkolnych. To doskonały sposób na zdobycie
nowych umiejętności w środowisku lubianej gry.Półkolonie letnie na Planecie Robotów są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz poziomu
umiejętności tak, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo. Każdy turnus trwa 5 dni (pon. -pt.), opieka nad dziećmi obejmuje 10 godzin dziennie.

Oprócz warsztatów z robotyki na dzieci będzie czekało mnóstwo innych atrakcji. Planujemy eksperymenty naukowe, gry na świeżym powietrzu oraz animacje artystyczne. Przewidzieliśmy również czas wolny, który będzie można wykorzystać na tworzenie własnych konstrukcji z klocków LEGO, gry planszowe, rysownie oraz wiele innych. Nad bezpiecznym i przyjemnym
przebiegiem półkolonii w poszczególnych lokalizacjach będą czuwali kierownik oraz wychowawcy zgłoszeni do MEN

Więcej informacji oraz koszt półkolonii

Paulina Kamińska
Planeta Robotów

Kom: +48 720 80 87 88
http://www.planetarobotow.pl/
https://www.facebook.com/PlanetaRobotow

Wróć do góry