Menu ☰
Wydarzenia w szkole

Klasa 5b w kinie Klaps i Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej.

Klasa 5b wraz z wychowawczynią p. Justyną Klimek postanowiła kulturalnie spędzić ostatnie dni lata (chociaż pogoda już jesienna 😅) i 21 września udała się do kina i muzeum. W kinie obejrzeliśmy wzruszający film ,,King. Mój przyjaciel lew”, a w muzeum wzięliśmy udział w lekcji ,,Historia dawnych zawodów na terenie limanowszczyzny”. Lekcja muzealna była niezwykle ciekawie zaprezentowana, a poziom wiedzy pani Doroty zachwycał!
Wycieczka była nagrodą dla klasy za uzyskanie najwyższej średniej w szkole w minionym roku szkolnym. Dziękujemy Radzie Rodziców za przekazanie nagrody pieniężnej!!!
Serdecznie dziękujemy również pani Dorocie z Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej za bardzo profesjonalne przedstawienie tematu ginących zawodów. Jeszcze do Pani wrócimy na inne zajęcia, tym bardziej, że razem z klasą 5a realizujemy innowację pedagogiczną ,,Zmniejsz dystans do sztuki” i próbujemy zgłębiać tajniki historii, sztuki oraz staramy się kulturalnie spędzać czas 😊

Galeria

Wróć do góry