Wydarzenia 2015/2016

Szkolny Dzień Bez Przemocy.

02.06. w naszej szkolne obchodziliśmy Szkolny Dzień Bez Przemocy zorganizowany przez pedagoga i psychologa.

Celem było uświadomienie problemu przemocy i agresji w szkole, integrowanie środowiska szkolnego, kształtowanie postaw tolerancyjnych wśród uczniów, uwrażliwienie na potrzeby innych.

W tym dniu zaprezentowano prace plastyczne uczniów celem motywowania wszystkich do pozytywnej postawy społecznej oraz przestrzegania norm i zasad oraz przeciwdziałania agresji. Uczniowie klasy IIa G odczytali  apel przeciwko przemocy, przygotowany  przez uczennicę kl. IIIb G Oliwię Florek. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie na wiersz lub rymowankę przeciwko przemocy, najlepsza praca została nagrodzona. Pierwsze miejsce zajęła Julia Kądziołka z klasy Vb.

Uczniowie mieli również możliwość zobaczenia bliżej radiowozu policyjnego.