Wydarzenia 2015/2016

Sukcesy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w konkursach literackich i poetyckich.

konkurs poetycki 2016

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły otrzymali najwyższe nagrody w konkursach literackich i poetyckich:

Magdalena Florek – uczennica klasy 4 b szkoły podstawowej – Laureatka II nagrody w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Czytanie jest przygodą” (do konkursu przygotowywały Panie: Izabella Sułkowska-Pieczonka i Katarzyna Florek)

Agnieszka Ryś – uczennica klasy I b gimnazjum – Laureatka XIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Poetyckiego „O ludzkie serce człowieka” i „O autentyczną wiarę” (do konkursu przygotowywała Pani Katarzyna Florek).

Gratulujemy!