Wydarzenia 2015/2016

Sukcesy uczniów w konkursach historycznych

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli liczne sukcesy w etapach wojewódzkich konkursów historycznych.

Łukasz Jaworski( klasa 4b)- laureat konkursu historycznego „Przeszłość nie jest krainą, którą łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny”

Patryk Bokowy ( klasa 5b) – wyróżnienie w konkursie historycznym „Przeszłość nie jest krainą, którą łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny”

Gabriel Jędrzejek ( klasa 6a) – finalista konkursu tematycznego „Wybitni władcy Polski – Piastowie”

Joanna Różalska ( klasa 6b) – laureatka konkursu „ Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko” organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego,  Chorągiew Krakowską im. Tadeusza Kościuszki

Karolina Mamak ( kasa 1bG) – laureatka konkursu „Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko” organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego,  Chorągiew Krakowską im. Tadeusza Kościuszki

Jakub Janik ( klasa 1bG) – finalista konkursu „ Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko” organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego,  Chorągiew Krakowską im. Tadeusza Kościuszki

19 marca 2016 roku o godzinie 10.00 uczniowie naszej szkoły wraz z Rodzicami i Nauczycielkami: Panią Beatą Kaczmarczyk i Panią Katarzyną Florek uczestniczyli w Gali Finałowej Konkursu „Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko” organizowanego podczas uroczystego apelu ZHP Chorągwi Krakowskiej na Rynku w Krakowie. Zwycięzcy i ich opiekunowie naukowi otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy!