Wydarzenia 2015/2016

Konferencja „Pasja nauczyciela – pasją ucznia.”

mistrz-uczeń

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu we współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Pałacem Młodzieży w Nowym Sączu, zorganizowała drugą edycję konferencji „Nauczyciel z pasją” pt. „Pasja nauczyciela – pasją ucznia”. Spotkanie odbyło się  3 lutego w auli Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  ODN w Nowym Sączu. Podczas konferencji czterech nauczycieli (wśród nich nauczyciel naszej szkoły p. Marian Wojtowicz) podzieliło się ze zgromadzonymi swoimi dobrymi praktykami pedagogicznymi, związanymi z rozwijaniem różnorodnych talentów wśród uczniów. Na konferencji p. Marian Wójtowicz z uczennicą Oliwią Florek czytali swoje wiersze. Oliwia dochód ze sprzedaży swoich tomików poetyckich przeznacza na cele charytatywne. Wystawę „Mistrz uczeń” można oglądać do  29 lutego w MCDN ODN w Nowym Sączu – ul. Jagiellońska 61, w godz. 8.00-16.00.  Serdecznie zapraszamy.

mistrz-uczeń