Wydarzenia 2015/2016

Konkurs poezji dziecięcej

Dnia 09.03.2016r. odbył się konkurs poezji dziecięcej, którego uczestnikami byli uczniowie klas 0-III.  Został on przygotowany przez nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej: Zofię Bugańską, Magdalenę Kordeczkę oraz Barbarę Twaróg.  Uczniowie byli oceniani w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza z nich obejmowała uczniów 0-I, zaś druga uczniów klas II-III.  W Pierwszej kategorii wiekowej następujące miejsca zajęli:

I– Radosław Filipek , uczeń klasy 1a

II– Antoni Czaja, uczeń klasy 1b

III– Piotr Wrona , 01

Wyróżnienie zdobyła Klaudia Mól, uczennica klasy 1c.

W drugiej kategorii wiekowej  na podium stanęli:

I– Nikola Wierzycka, uczennica klasy 2d

II– Aniela Kapturkiewicz, uczennica klasy 3a

III– Anita Smoleń, uczennica klasy 2a

Na wyróżnienie za piękną recytację zasłużyły: Karolina Słowińska z klasy 2c oraz Natalia Szewczyk z klasy 3b.

Wybitne zdolności recytatorskie wyłoniło jury : mgr Marta Młynarczyk, mgr Renata Hasior oraz mgr Maria Królik.

Uczniowie, którzy zajęli  I miejsce będą reprezentowali naszą szkołę w „Dziecięcej triadzie artystycznej”  w Małym Konkursie Poezji dla dzieci, który odbędzie się 06.04.2016 r. w Limanowskim Domu Kultury.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. Trzymamy kciuki za zwycięzców w dalszym etapie konkursu.