Wydarzenia 2015/2016

Projekt „Jeżdżę z głową” dla uczniów naszej szkoły zakończony.

25 lutego 2016 r. na stacji narciarskiej Limanowa-Ski 45 uczniów klas trzecich naszej szkoły w zimowej scenerii zakończyło zajęcia nauki jazdy na nartach w ramach programu „Jeżdżę z głową”.

Po zakończeniu ostatnich zajęć uczniowie z rąk Burmistrza Miasta Władysława Biedy w obecności Przewodniczącej Rady Miasta Jolanty Juszkiewicz otrzymali dyplomy potwierdzające udział w projekcie. Efektem udziału w programie jest nabycie przez dzieci podstawowych umiejętności jazdy na nartach oraz poznanie zasad bezpiecznego zachowania się na stoku narciarskim. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, byli zadowoleni z ich przebiegu i organizacji, mimo że pogoda nie zawsze sprzyjała. W trakcie zakończenia programu uczniowie złożyli podziękowania dla wszystkich, dzięki którym zajęcia mogły być zrealizowane oraz wyrazili żal, że program się kończy. Deklarowali również, że we własnym zakresie z pomocą rodziców będą nadal doskonalić technikę jazdy.