Wydarzenia 2015/2016

Spotkanie Noworoczne

5.01.2016 r. w naszej szkole odbyło się Spotkanie Noworoczne. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Limanowa p. Władysław Bieda, ks. proboszcz Tadeusz Śmierciak, Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa p. Jolanta Juszkiewicz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Limanowa p. Jan Winiewski, radny p. Adam Król, przewodnicząca Rady Rodziców ZSS nr 2 p. Marta Franczak, Prezes Zarządu Oddziału ZNP p. Elżbieta Mordarska, nauczyciele emerytowani oraz nauczyciele czynni ZSS nr 2 w Limanowej. Po uroczystym powitaniu przez pana dyrektora, ksiądz proboszcz odmówił modlitwę kolędową, a następnie zgromadzeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów z klas 3b szkoły podstawowej oraz gimnazjum.