Wydarzenia 2016/2017

Gala Osiągnięć Uczniów limanowskich szkół.

W dniu 21 czerwca w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury zgodnie z limanowską tradycją zorganizowane zostało uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Bohaterami spotkania byli uczniowie, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zdobyli tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych i konkursów tematycznych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i innych Kuratorów Oświaty, osiągnęli sukcesy sportowe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców oraz w Gimnazjadzie Młodzieży dziewcząt i chłopców. Łącznie nagrodzonych zostało 108 uczniów, a w śród nich uczniowie naszej szkoły.

Nagrodzeni uczniowie szkół podstawowych – finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych i tematycznych:

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej

Grzegorz Witek, Magdalena Florek, Barbara Górka

Nagrodzeni uczniowie gimnazjów – finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych i tematycznych:

Gimnazjum Nr 2 w Limanowej

Magdalena Pieczonka, Laura Lebda, Weronka Jasica, Piotr Papież, Magdalena Szewczyk, Seweryn Rozum, Gabriel Jędrzejek, Jakub Kasperski

Nagrodzenie uczniowie szkół podstawowych za sukcesy sportowe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej

Justyna Pałka, Anna Stanisz, Marcin Przyprawa

Nagrodzenie uczniowie gimnazjów za sukcesy sportowe w Gimnazjadzie Młodzieży dziewcząt i chłopców

Gimnazjum Nr 2 w Limanowej

Bartłomiej Tajduś, Patryk Tokarczyk

Niespodzianką były wręczone przez Burmistrza Miasta nagrody specjalne dla uczniów gimnazjów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zdobyli tytuł laureata  konkursów przedmiotowych i tematycznych Małopolskiego Kuratora Oświaty. Nagroda specjalna to dwutygodniowy pobyt w Mrągowie na Eurocamp, organizowanym przez Stowarzyszenie Miast Partnerskich „Mrągowo-Grünberg”.

Nagrody specjalne otrzymali m.in. uczniowie naszej szkoły:

Piotr Papież- uczeń Gimnazjum Nr 2 w Limanowej

Magdalena Szewczyk – uczennica Gimnazjum Nr 2 w Limanowej