Wydarzenia 2016/2017

Konkurs poezji dziecięcej

Dnia 02.03.2017r. odbył się konkurs poezji dziecięcej, którego uczestnikami byli uczniowie klas 0-III.  Został on przygotowany przez nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej: mgr Magdalenę Kordeczkę, mgr Bernadetę Czachurską oraz mgr Justynę Tabor.  Uczniowie byli oceniani w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza z nich obejmowała uczniów 0-I, zaś druga uczniów klas II-III.  W pierwszej kategorii wiekowej następujące miejsca zajęli:

I– Karolina Biernat z klasy 1 b – uzyskując 56 punktów,

II– Adrianna Wrona z klasy 01 – 55 punktów,

III– Anita Golonka z klasy 1 a – 51,5 punkta.

Wyróżnienie zdobył Bartłomiej Czaja z klasy 01 – 51 punktów.

W drugiej kategorii wiekowej  na podium stanęli:

I– Nikola Wierzycka z klasy 3 d uzyskując 60 punktów,

II– Maria Wątroba z klasy 3 b – 58 punktów,

III – Radosław Filipek z klasy 2 a – 53,5 punkta.

Wyróżnienie zdobyła Zuzanna Krzywdzińska z klasy 2 b – 53,5 punkta.

Wybitne zdolności recytatorskie wyłoniło jury : mgr Marta Młynarczyk, mgr Magdalena Romankiewicz oraz mgr Beata Burnus.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. Trzymamy kciuki za zwycięzców w dalszym etapie konkursu w Dziecięcej Triadzie Artystycznej w Domu Kultury.