Wydarzenia 2016/2017

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!

W czwartek 23 lutego świetlica szkolna świętowała „dzień pączka”.
Do wspólnej zabawy zaprosiły wszystkich pani Kinga Sułkowska i pani stażystka Gosia Zoń. Na początku odbyło się strojenie sali, podczas którego dzieci doskonaliły umiejętności manualne. Część dzieci przebrała się w stroje karnawałowe – była księżniczka, żółw ninja i piłkarz Lewandowski. Przebierańcy (i nie tylko) chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach oraz licznych konkursach z nagrodami. Były tańce na gazecie, tańce z balonami i jedzenie pączków bez użycia rąk. Tańczyliśmy solo i parami z podskokami i obrotami – słowem zabawa była przednia! Największą atrakcją była FOTO BUDKA. Dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia, które prezentujemy w galerii poniżej.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Następny tłusty czwartek już za rok…