Wydarzenia 2016/2017

Zabawy noworoczne dla dla klas 1-3 sp, oddziałów przedszkolnych i klas starszych

21 stycznia w naszej szkole Rada Rodziców zorganizowała zabawę noworoczną. Uczestnikami zabawy były dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 szkoły podstawowej. Rodzice przygotowali babeczki, owoce, napoje, a samorząd szkolny przystroił salę gimnastyczną oraz zorganizował kącik malowania twarzy. Dzieci chętnie brały udział w zorganizowanych dla nich zabawach i świetnie się bawiły.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe przeżycia!