Wydarzenia 2016/2017

I miejsce w III Międzyszkolnym Pięcioboju Języka Angielskiego

12 grudnia w ZSS nr 4 w Limanowej odbyła się III edycja Międzyszkolnego Pięcioboju Języka Angielskiego. Wzięli w niej udział najlepsi uczniowie z limanowskich gimnazjów.

I miejsce ( tak jak w ubiegłym roku!) zajęła drużyna z ZSS nr 2 – Piotr Ptaszek, Oliwia Tobiasz i Alicja Szewczyk,

II miejsce przypadło drużynie z ZSS nr 1 – Aleksandrze Puch, Jakubowi Urbańskiemu i Franciszkowi Wronie,

III miejsce zajęła drużyna z ZSS nr 3 – Maria Kolawa, Martyna Michalik oraz Andrzej Mrożek,

IV miejsce przypadło uczennicom ZSS nr 4 – Darii Kokot, Annie Kokot i Gabrieli Dudek.

Nad całością czuwały organizatorki konkursu – Ewa Binek oraz Edyta Klimczak.  Opiekę merytoryczną nad uczestnikami sprawowały ich nauczycielki angielskiego: pani Justyna Klimek (ZSS nr 2 ), pani Iwona Król (ZSS nr 1), pani Katarzyna Zaczyńska – Motyka (ZSS nr 3), w zastępstwie której obecna była pani Magdalena Michalik.

Dla uczestników przewidziane były atrakcyjne nagrody (m.in. powerbanki, pamięci przenośne, fiszki do nauki języka angielskiego, pozycje książkowe etc.).

Gratulujemy zwycięzcom!