Wydarzenia 2016/2017

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 4-6 sp

9 grudnia po raz czwarty w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Pana Władysława Biedy. Uczestnikami Konkursu było 12 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa. Uczniowie zmierzyli się z 45 minutowym testem, którego tematem przewodnim był sport. Test wyłonił następujących laureatów:

I miejsce: Karolina Kożuch z ZSS nr 3 w Limanowej

II miejsce: Joanna Joniec z ZSS nr 1 w Limanowej

III miejsce: Aleksandra Zapała z ZSS nr 4 w Limanowej

wyróżnienie: Przemysław Jaworz z ZSS nr 2 w Limanowej

Nagrody w konkursie (powerbanki, pamięci przenośne, głośniki bezprzewodowe, słuchawki, słowniki i inne) ufundowało Miasto LimanowaRada Rodziców ZSS nr 2 w Limanowej, wydawnictwo Oxford oraz wydawnictwo Macmillan. Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego z ZSS nr 2 w Limanowej: p. Justyna Klimek, p. Edyta Rapacz, p. Anita Iwan-Franczyk oraz p. Maria Małucha.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!