Wydarzenia 2016/2017

Ślubowanie Klas Pierwszych

6 października w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych. W uroczystości wzięło udział 45 dzieci z klas 1 a i 1 b wraz z wychowawczyniami p. Bernadettą Świerczek oraz p. Ewą Król, Pan Dyrektor Wiesław Stanik, Pani Wicedyrektor Marta Młynarczyk oraz licznie zgromadzeni rodzice.

Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Panie wychowawczynie zapoznały i wdrażały swoich uczniów do pełnienia różnych obowiązków wynikających z rozpoczęcia nauki w szkole.

Pierwszoklasiści zaprezentowali się w programie słowno-muzycznym. Najważniejszym momentem tego dnia było złożenie przez uczniów przysięgi na Sztandar Szkoły. Następnie Pan Dyrektor pasował każde dziecko na ucznia. Uczniom zostały wręczone okolicznościowe dyplomy pasowania na ucznia oraz upominki – liczmany. Pasowanie na ucznia zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów!