Wydarzenia 2016/2017

Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. O godzinie 10 cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej Mszy Świętej połączonej z krótką akademią upamiętniającą rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża.

Samorząd szkolny zorganizował konkurs na rozpoznanie nauczycieli po używanych przez nich powiedzonkach. Zadanie to wcale nie okazało się takie łatwe! Najlepiej poradziła z nim sobie Beata Orzeł z klasy III b.

O godzinie 16:00 nauczyciele, przedstawiciele Samorządu Szkolnego oraz samorządów klasowych wzięli udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas trzecich pod kierownictwem wychowawczyń: p. J.Tokarczyk, p. A. Kalety, p. E. Kęski oraz p. M. Kordeczki. Uroczysta akademia połączona była z pożegnaniem p. Władysławy Guzik, która wraz z nadejściem roku szkolnego 2016/2017 przeszła na emeryturę.