Rajd na górę Golców.

W środę 29 września uczniowie naszej szkoły zachęceni przez dyrektora szkoły p. Wiesława Stanika wybrali się na rajd organizowany przez PTTK Limanowa. Inicjatorem tego rajdu w naszej szkole jest pani Barbara Strug, która co roku organizuje młodzież do pieszych wędrówek po Beskidzie Wyspowym. W tym roku zorganizowała dwie grupy. Uczniowie klas ósmych i siódmych wyruszyli spod szkoły około godziny 10.00 by o 13.00 być już na miejscu. Trasa w całości odbyła się pieszo. Pogoda sprzyjała podziwianiu pięknych widoków. Pierwszy przystanek był na Cmentarzu Jabłonieckim gdzie nastąpiła chwila zadumy przy grobach żołnierzy. Po dotarciu na górę Golców odbyła się msza święta oraz konkursy i ognisko organizowane przez PTTK Limanowa. Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.