Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Uczniowie klas trzecich, pod opieką swoich wychowawczyń, p. Ewy Król, p. Ewy Świerczek oraz p. Magdaleny Kordeczki przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na tę uroczystość zostali zaproszeni Burmistrz Miasta Limanowa p. Władysław Bieda, przewodnicząca Rady Miasta p. Jolanta Juszkiewicz, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej. Podczas akademii zostały wręczone nagrody Burmistrza Miasta Limanowa oraz Dyrektora Szkoły nauczycielom, którzy wyróżniali się pracą dydaktyczną i wychowawczą w poprzednim roku szkolnym.

Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa otrzymali:

Dyrektor Szkoły p. Wiesław Stanik

p. Justyna Klimek

p. Magdalena Romankiewicz

p. Daniel Smoter

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:

Wicedyrektor Szkoły p. Izabella Sułkowska-Pieczonka

p. Małgorzata Cedzidło

p. Bernadeta Czachurska

p. Anna Czech

p. Anna Sarapata

p. Katarzyna Florek

p. Beata Kaczmarczyk

p. Ewa Król

p. Beata Mamak

p. Edyta Rapacz

p. Joanna Krasek-Mitana

p. Barbara Strug

p. Ewa Świerczek

p. Agnieszka Piwowarczyk

Dziękujemy uczniom klas trzecich za przygotowanie tej pięknej uroczystości oraz za wszystkie życzenia, które z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostały złożone nauczycielom.

Dzięki Wam, drodzy uczniowie, nasza praca przynosi nam wiele radości. Dziękujemy!