Informacje dla uczniów i rodziców

Powrót do nauki stacjonarnej od 10.01.2022 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Od poniedziałku 10.01.2022 następuje powrót do nauki stacjonarnej. Zajęcia będą się odbywać według dotychczas obowiązującego podziału godzin. Praca szkoły będzie odbywać się przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem epidemicznym. Proszę o przestrzeganie aktualnych przepisów prawa dotyczących ograniczeń, stosowanie się do wytycznych MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych oraz wewnętrznych procedur funkcjonowania szkoły w okresie epidemii.

Zwracam uwagę na obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły (obowiązek ten dotyczy uczniów oraz wchodzących do szkoły rodziców).

Szczegółowe informacje na temat powrotu uczniów do szkół, znajdują się na stronie internetowej MEiN.

Informuję również, że w dniu 14.01.2022 (piątek) kończy się pierwszy okres nauki. Od 17.01.2022 do 30.01.2022 trwają ferie zimowe. Zebranie wywiadowcze z rodzicami odbędzie się po feriach 01.02.2022 w zależności od sytuacji epidemicznej w formie stacjonarnej lub zdalnej. Do dnia 13.01.2022 (czwartek) zostaną wpisane do dziennika elektronicznego oceny okresowe uczniów.

Wiesław Stanik