Informacje dla uczniów i rodziców

Zebranie z rodzicami.

Szanowni Rodzice

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dniu 01.02.2022 r. (wtorek) o godz. 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami, podsumowujące pracę w pierwszym okresie.

Zebrania klas I-IV (z wyjątkiem klasy 2b) odbędą się w formie stacjonarnej w szkole w następujących salach:

1a – sala nr 31

1b – sala nr 34

1c – sala nr 16

2a – sala nr 9

2b – wychowawca zastępujący prześle przez e-dziennik w module wiadomości podsumowanie pracy oddziału

3a – sala nr 43

3b – sala nr 35

3c – sala nr 41

4a – sala nr 20

4b – sala nr 4

Prosimy rodziców, którzy wezmą udział w zebraniach o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa epidemicznego (maseczki, dezynfekcja).

W przypadku klas V-VIII wychowawcy w dniu 01.02.2022 (wtorek) do godz. 16:30 prześlą rodzicom przez moduł wiadomości w e-dzienniku podsumowanie pracy i wyników edukacyjnych uczniów w pierwszym okresie. Odczytanie wiadomości przez rodziców będzie potwierdzeniem „obecności” na zebraniu. W przypadku spraw indywidualnych rodzice będą mieć możliwość kontaktu z wychowawcami.

Wiesław Stanik

dyrektor SP nr 2 w Limanowej