Trochę kultury na wycieczce klas czwartych.

Wszyscy jesteśmy stęsknieni za spędzaniem czasu w gronie kolegów z klasy i wspólnymi wyjazdami. Wspaniale, jeśli uda się to połączyć z edukacją i rozwojem kulturalnym. Tak też się stało 21 lutego 2022 r., kiedy klasy czwarte udały się ze swoimi wychowawczyniami p. Magdaleną Romankiewicz i p. Justyną Klimek oraz z p. Joanną Krasek-Mitaną na spektakl teatralny ,,Pan Twardowski” w Teatrze Współczesnym w Krakowie.
Niewielka widownia i spektakl zagrany wyłącznie dla nas, dały możliwość niemal ,,namacalnego” odbioru przedstawienia. Nastrojowa muzyka, zmienne oświetlenie oraz wspaniała gra aktorów powodowały, że zaciekawienie widowiskiem nie malało do końca.
Po spektaklu uczniowie wzięli udział w zajęciach, na których mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda praca aktorów. Sami również mogli wcielić się w postaci ze spektaklu.
Dzień ten dostarczył wiele wyjątkowych wrażeń🎭🤩