Kwiaciarnia Szkolnego Koła Wolontariatu.

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizowali sprzedaż pięknych, własnoręcznie wykonanych kwiatów. W naszej kwiaciarni ceny kwiatów zaczynały się od 0,20 groszy, gdyż chcieliśmy, aby były na każdą kieszeń. Zebraliśmy kwotę 222,- zł, zostanie ona przeznaczona na zakup słodkości dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Limanowej, które przekażemy wraz z życzeniami Wielkanocnymi od całej społeczności szkolnej.
Odbył się również Konkurs na najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole, która otrzymała największą ilość kwiatów zakupionych na szkolnym stoisku. Nie dało ustalić się jednej zwyciężczyni, ponieważ w tym roku chłopcy stanęli na wysokości zadania i hojnie obdarowali swoje koleżanki kwiatami. Dlatego tytuł trafił do dziewcząt, które zebrały kilkanaście i więcej kwiatów.
Tytuł najsympatyczniejszych dziewczyn w szkole zdobyły:
Anna Kalisz kl. 8c
Julia Papież kl. 7a
Kamila Bukowiec kl. 3c
Aniela Pacut kl. 4b
Dziewczętom gratulujemy!
Wszystkim osobom, które włączyły się w akcję
serdecznie dziękujemy!
Wolontariusze SKW