Sukcesy uczniów

Uczennice naszej szkoły „Odważyły się być mądrymi…”!

Alicja Pajda i Anita Smoleń wzięły udział w Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym „Saper Aude – Odważ się być Mądrym!”. Uczennice wykazały się umiejętnością krytycznego myślenia i poszukiwania fundamentalnych wartości humanistycznych oraz dojrzałością i kreatywnością w tworzeniu prac. Wojewódzka komisja konkursowa dokonała oceny prac, wybrała laureatów i przyznała wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej Szkoły – Alicja Pajda, która podjęła się napisania eseju filozoficznego w kategorii: praca naukowa. Uzyskała tytuł laureata i wysoką II lokatę. Została również uhonorowana nagrodą specjalną Małopolskiego Kuratora Oświaty. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun merytoryczny – p. Katarzyna Florek