Wycieczka klasy 3a do Krakowa.

W dniu 8 kwietnia 2022r. klasa 3A wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę szkolną do Krakowa. Dzieci odwiedziły Centrum Edukacji Lotniczej w Krakowie, wyjątkowy ośrodek przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Ośrodek wyposażony jest w elementy infrastruktury terminalnej, co pozwala na przybliżenie zwiedzającym tajemnic podróżowania od prześwietlenia bagażu po zajęcie miejsca na pokładzie samolotu. W czasie tych zajęć uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje lotnisko oraz jak w praktyce wygląda ścieżka odlotowo – przylotowa pasażera. Najwięcej emocji wzbudziło wyjście na taras widokowy i oglądanie z bliska procedury przed odlotem samolotu. Po zwiedzaniu udaliśmy się na obiad, a następnie pojechaliśmy do kina Cinema City na film Zając Max; Misja pisanka. Ta wycieczka dostarczyła dzieciom wiele ciekawych wrażeń i z pewnością będą miały co wspominać.
Wychowawczyni Ewa Król