Sukcesy uczniów

Gala podsumowująca II edycję Powiatowego Konkursu o Tadeuszu Kościuszce.

11 maja 2022 roku uczniowie naszej szkoły: Weronika Kurzydło i Bartosz Czaja uczestniczyli  w Gali podsumowującej II edycję Konkursu Powiatowego o Tadeuszu Kościuszce pt. „Siebie samego doskonalić nie zapomnij”. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12.30 w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Siekierczynie. Rozdaniu nagród towarzyszyły wystąpienia zaproszonych gości i solistów. Wielu wzruszeń dostarczyły występy najmłodszych artystów oraz inscenizacja „Herbatka u Tadka”. Weronika  i  Bartosz zostali laureatami II i III miejsca. Jury konkursowe dostrzegło walory artystyczne prac obojga nagrodzonych. Opiekunkami merytorycznymi pracy były p. Beata Kaczmarczyk i p. Katarzyna Florek. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!