Informacje dla uczniów i rodziców

Dzień Dziecka 31.05.2022

dzień dziecka

W dniu 31.05.22r. /wtorek/ w godzinach od 9 00 do 13 00 w naszej szkole obchodzić będziemy Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu.
Dzień ten jest wolny od zajęć dydaktycznych, ponieważ uczniowie będą brać udział w różnego rodzaju zabawach, konkursach i zawodach sportowych przygotowanych przez Samorząd Uczniowski, Bibliotekę szkolną, Wolontariat oraz nauczycieli wychowania fizycznego (składy przedstawicieli
z poszczególnych klas do konkursów i zawodów wytypują wychowawcy).
Ze strony Rady Rodziców został przygotowany dla dzieci poczęstunek (lody, wata cukrowa itp.).

W przypadku opadów deszczu od godziny  8 45 odbywać się będą zajęcia edukacyjne (zgodnie z harmonogramem).

DZIEŃ DZIECKA – DZIEŃ SPORTU
31.05.22R. /wtorek/

1. Biblioteka Szkolna
  • promocja czytelnictwa; nadanie tytułu „Przyjaciel Biblioteki”; wręczenie uczniom klas I pamiątkowych książek
  1. Samorząd Uczniowski
  • malowanie twarzy
  • gry i zabawy ekologiczne
  1. Wolontariat
  • quiz wiedzy dla ucz. kl. 4-8
  1.   Nauczyciele wychowania fizycznego

godzina 9 00 – 11 00

• chłopcy kl. 4-6 i 7-8 – Turniej Streetball (koszykówka 3-osobowa)
    o puchar Dyrektora szkoły
  • dziewczęta kl. 4-6 i 7-8 – Turniej mini piłki siatkowej
    o puchar Dyrektora szkoły

godzina 11 00

Dla uczniów klas I – IV i oddziału przedszkolnego zostały zamówione „dmuchańce”.