Udział w ,,Limanowskiej Akademii Młodego Technika”

30 maja 2022 roku ośmioro uczniów z klasy 8a i 8d, zainteresowanych kształceniem zawodowym w technikum lub branżowej szkole I stopnia, wzięło udział w warsztatach „Limanowska Akademia Młodego Technika” zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej. Zajęcia odbywały się w pracowniach kształcenia zawodowego w następujących branżach: budowlana, geodezyjna, ekonomiczna, handlowa, gastronomiczna, hotelarska, rachunkowa i weterynaryjna. Udział uczniów w warsztatach miał na celu ewentualną pomoc w wyborze odpowiedniego kierunku kształcenia oraz poszerzenie ich zainteresowań zawodowych z danej branży. Po warsztatach, przed budynkiem szkoły, odbył się piknik integracyjny. Podczas poczęstunku, uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami z odbytych warsztatów, które ocenili jako ciekawe i pouczające.

Marta Kempny , Beata Kaczmarczyk