ŚNIADANIE DAJE MOC !

Śniadanie to bardzo ważny posiłek w diecie każdego ucznia. Wpływa na lepszą koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia się.

Uczniowie z klas czwartych i siódmych w ramach zajęć o zdrowym odżywianiu się,  podjęli wyzwanie i przygotowali smaczne, zdrowie i kolorowe śniadanie.

Uczniowie, którzy wykonali zadanie to:

• klasa 7a – Szubryt Aleksandra, Filipek Radosław, Czachurska Maria, Stypuła Adrian, Włodarczyk Tomasz
  • klasa 7b – Kędroń Kacper, Michura Marta, Wójtowicz Wojciech, Kędroń Amelia, Sułkowska Julia, Krzywdzińska Zuzanna
  • klasa 4a- Kita Aneta, Pacut Aniela, Michalik Dominik, Wadowski Mateusz, Czaplak Gabriela, Włodarczyk Oliwier
  • klasa 4b – Wójtowicz Jakub, Pałka Hubert, Obrok Marlena, Wojtas Oliwia, Mitana Małgorzata, Trzópek Zofia, Kiełbasa Piotr, Michalik Kamil.

Wszyscy uczniowie wykazali się zaangażowaniem, pomysłowością, jak również estetyką przygotowania!

Zachęcamy do skorzystania z ich przepisów!