„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” na deskach małego teatru

Znowu działamy! To już kolejna odsłona działań związanych z innowacją pedagogiczną pt. „Oswajamy teatr” opracowaną przez nauczycielkę języka polskiego – p. Katarzynę Florek. 10 czerwca  2022 roku uczniowie klasy 7a wcielili się w role bohaterów baśni pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Spektakl wyreżyserowała p. Katarzyna Florek, a wspaniałą dekorację  przygotowała p. Barbara Twaróg. Uczniowie klas młodszych na chwilę przenieśli się wraz z aktorami w niezwykły baśniowy świat. Kolorytu występom dodały barwne stroje i rekwizyty przygotowane przy nieodzownej pomocy Rodziców, za którą serdecznie w tym miejscu dziękujemy! Swoje umiejętności aktorzy zaprezentowali przed wymagającą publicznością: Panem Dyrektorem W. Stanikiem, Panią Dyrektor I. Sułkowską – Pieczonka, nauczycielami, młodszymi kolegami z oddziału przedszkolnego, klas pierwszych, drugich, trzecich, czwartych oraz szóstej. Aktorzy zagrali swoje role brawurowo i profesjonalnie! Występom towarzyszyła muzyka i taniec. Spektakl spodobał się twórcom i publiczności. Dziękujemy! Do zobaczenia i usłyszenia wkrótce!

Opiekun koła teatralnego: p. Katarzyna Florek

Królewna Śnieżka