,,ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS…”

12 października w naszej szkole miało miejsce ślubowanie uczniów klasy I ,,a” i I ,,b”.
Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych.
W niezwykle podniosłej atmosferze uczniowie ślubowali , …Być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom…”
Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły mgr Wiesław Stanik dokonał symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając czarodziejskim ołówkiem ramion dzieci. Następnie wychowawczynie klas pierwszych wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy. Po skończonej akademii świeżo pasowani pierwszoklasiści udali się na poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców.
Gratulujemy i życzymy powodzenia wszystkim pierwszakom!