Klasa 2c w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Dnia 24.10.2022 r. klasa 2C z naszej szkoły udała się do Miejskiej Biblioteki  Publicznej mieszczącej się w LDK w Limanowej. Uczniowie zostali włączeni do grona czytelników biblioteki  poprzez pasowanie. Dzieci miały okazję zapoznać się z poszczególnymi pomieszczeniami biblioteki oraz zobaczyć podział tematyczny całego księgozbioru. Duże wrażenie na dzieciach zrobiły nowoczesne samoobsługowe urządzenia: książkomat, który pozwala na odbiór zamówionych w bibliotece egzemplarzy oraz wrzutnia, która umożliwia łatwy i szybki zwrot wypożyczonych pozycji. Dzieci oprócz wypożyczonych przez siebie książek zostały zapoznane i zaproszone do konkursu „Tobie książko, przyrzekamy!”. Spotkanie było bardzo miłym przeżyciem dla wszystkich uczniów.