Podsumowanie akcji ,,Pomagamy zwierzakom”.

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Zuza, Julka i Zuza, udały się dzisiaj, 22 listopada wraz z opiekunkami p. Barbarą Strug oraz p. Justyną Klimek do Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Wyjazd był podsumowaniem akcji ,,Pomagamy zwierzakom”, w ramach której 4 listopada odbył się w szkole kiermasz babeczek. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na zakup wysokiej jakości karmy dla czworonogów.

Wizyta była dla nas wzruszającym przeżyciem. Wiemy, że opiekun schroniska p. Beata oddaje podopiecznym schroniska całe serce, ale jest nam przykro, że nie wszystkie psiaki mają swój DOM…

Jeszcze raz dziękujemy całej społeczności szkolnej, która zaangażowała się w kiermasz babeczek . Dzięki temu udało nam się zakupić taką karmę, jakiej potrzebuje schronisko ♥️♥️♥️