Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej.

Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada, był motywem przewodnim różnych zajęć organizowanych w świetlicy szkolnej w minionym tygodniu. Dla uczczenia tego święta, dzieci dowiedziały się jaka jest historia pluszowego misia, dlaczego zdobywa on sympatię kolejnych pokoleń dzieci i jak należy dbać o pluszaki. Poznały także kilka faktów z życia prawdziwych niedźwiadków. Chętnie naśladowały ich zachowanie podczas zabaw ruchowych. Dużą radość sprawiły dzieciom zajęcia plastyczno- techniczne, podczas których mogły wykazać się dużą inwencją twórczą. Wykonywały z tapet sylwety misi i nadawały im niepowtarzalny, zgodny z własnymi wyobrażeniami wygląd. Dzieci miały też możliwość podczas zajęć kulinarnych wykonać przysmak niedźwiedzi –naleśniki z miodem. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie w naszej „świetlicowej foto-budce”. Miła atmosfera obchodów Święta Pluszowego Misia i radość towarzysząca tworzeniu z pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci.