Sukcesy uczniów

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 „Odważyły się być mądrymi…”!

Julia Łabuda, Amelia Styblińska i Aleksandra Szubryt, uczennice klasy 8,  wzięły udział w II Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym „Saper Aude – Odważ się być Mądrym!” zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Uczennice wykazały się umiejętnością krytycznego myślenia
i poszukiwania fundamentalnych wartości humanistycznych oraz dojrzałością i kreatywnością w tworzeniu prac w dwóch kategoriach: esej filozoficzny i praca wizualna. Wojewódzka Komisja Konkursowa dokonała oceny prac, wybrała laureatów i przyznała wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej Szkoły – Julia Łabuda i Amelia Styblińska, które uzyskały tytuł laureata, zajęły I miejsce w konkursie i otrzymały nagrodę specjalną Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Aleksandra Szubryt, która została laureatką konkursu i uzyskała wysoką II lokatę. Opiekunem merytorycznym uczennic była Pani Katarzyna Florek. Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!