Informacje dla uczniów i rodziców

Rekolekcje wielkopostne

W dniach 22.03.2023 (środa) do 24.03.2023 (piątek) odbędą się Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów naszej szkoły.

Środa 22 marca:

9:00 –  Msza święta z nauką rekolekcyjną na rozpoczęcie rekolekcji (klasy I-IV)

11:30 –  Msza święta z nauką rekolekcyjną na rozpoczęcie rekolekcji (klasy V-VIII)

Czwartek 23 marca:

9:00 – Nabożeństwo pokutne  z nauką rekolekcyjną, Spowiedź święta (klasy I-IV)

11:30 – Nabożeństwo pokutne  z nauką rekolekcyjną, Spowiedź święta (klasy V-VIII)

Piątek 24 marca:

9:00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną na zakończenie rekolekcji (klasy I-IV)

11:30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną na zakończenie rekolekcji (klasy V-VIII)

Podobnie jak w roku ubiegłym nabożeństwa i spotkania rekolekcyjne będą odbywać się w czasie zajęć szkolnych. Uczniowie wychodzą do kościoła i wracają do szkoły pod opieką nauczycieli. Wszystkie zajęcia poza spotkaniami w kościele odbywają się zgodnie z planem. Świetlica i stołówka szkolna pracują zgodnie z planem.

Uczniowie niebiorący udziału w rekolekcjach będą mieć zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej.