Wydarzenia w szkole

Wycieczka 5a do Ojcowa i Pieskowej Skały

 

Jaskinia Nietoperzowa, Maczuga Herkulesa, Brama Krakowska w malowniczej Dolinie Prądnika, „źródełko miłości”, dziedziniec zamku w Pieskowej Skale czy wystawa przyrodnicza prezentująca faunę i florę Ojcowskiego Parku Narodowego – to najważniejsze miejsca, które zapewne na długo pozostaną w pamięci uczniów klasy 5a. Wycieczka turystyczno – krajoznawcza, która odbyła się w piękny, słoneczny dzień 27 maja, pozwoliła im cieszyć się pięknymi widokami masywów skalnych i zdobyć sporo wiedzy przyrodniczej, geograficznej, a nawet geologicznej. Najwięcej emocji wzbudziły żywe nietoperze i jadowite pająki sieciarze. A zdjęcia i monety wybite samodzielnie przez chętnych uczniów średniowieczną metodą będą zapewne miłą pamiątką ze szkolnych lat. Zapraszamy do galerii

 

Galeria

Wróć do góry