Sukcesy uczniów

WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

 

Dnia 21.03.2024r. w naszej szkole odbył się „Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny”. Konkurs ten organizowany jest dla uczniów wszystkich typów szkół i przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów. Przeprowadzany jest w sześciu kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin, Kadet, Junior, Student.                                                                                                                                                     W naszej szkole w konkursie wzięło udział 46 uczniów. Na wyniki uczniowie czekali długo.

Uczniowie nagrodzeni:

 

Kategoria Maluch:

Trzópek Adam kl.3a – wyróżnienie

Kalemba Szymon kl.4a – wyróżnienie

Golonka Jakub kl.4a – wyróżnienie

 

Kategoria Beniamin:

Smoter Emilia kl.5b – wyróżnienie

Klimek Milena kl.5b – wyróżnienie

Wojcieszak Martyna kl.5a – wyróżnienie

Wojtas Oliwia kl.6b – wyróżnienie

 

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy!!!

 

Galeria

Wróć do góry