Sukcesy uczniów

SUKCES UCZNIÓW W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKUM I PLASTYCZNYM!

 

14 czerwca w Sali Miedzianej Muzeum Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XIX Małopolski Konkurs Literacki I Plastyczny „Podróżować to żyć” pod honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Krakowa, Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty, Konsula Honorowego Królestwa Danii, Muzeum Krakowa. Naszą Szkołę reprezentowała uczennica klasy 4b – Wiktoria Zoń – laureatka zaszczytnego II miejsca w konkursie literackim. Wyróżnienie otrzymał Samuel Wnękowicz – uczeń klasy 8b. Prace Naszych Laureatów pokonały liczną konkurencję i zostały docenione przez Szanowne Jury Konkursowe. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowała p. Katarzyna Florek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Galeria

Wróć do góry