Sukcesy uczniów

Uroczysta Gala Osiągnięć Uczniowskiech

We wtorek 18 czerwca w Limanowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz zdobyli wyróżnienia w konkursach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych i sportowych.
Wśród zaproszonych gości obecni byli: Poseł na Sejm RP Urszula Nowogórska, gospodarz miasta – Burmistrz Jolanta Juszkiewicz, Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Leszek Mordarski wraz z radnymi miasta: Amelią Wójcik, Robertem Kowalskim, Zbigniewem Oleksym i Piotrem Zoniem, a także starszy wizytator z Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Sączu Małgorzata Lenartowicz i dyrektorzy miejskich szkół podstawowych.
Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:
Zofia Pajda Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz zdobywczyni
III miejsca w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „English Culture”. Nauczyciel przygotowujący – Joanna Krasek-Mitana
Patrycja Gniadek zdobywczyni II miejsca w III Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym „Sapere Aude – Odważ się być mądrym” nauczyciel – Katarzyna Florek
Wiktoria Zoń oraz Samuel Wnękowicz – Laureaci XIX Małopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Podróżować to żyć”, których przygotowała Katarzyna Florek.
Samuel dodatkowo zdobył wyróżnienia w III Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym „Sapere Aude – Odważ się być mądrym” – do tego konkursu również przygotowywała go Katarzyna Florek
Piotr Wrona zdobywca III miejsca w III Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Filozoficznym „Sapere Aude – Odważ się być mądrym” nauczyciel – Katarzyna Florek
Kamil Michalik, Bartosz Antkiewicz, Dorota Jaworska Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – uczniów do konkursu przygotowywała Beata Kaczmarczyk
Laura Sukiennik Zdobywczyni wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursu Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”, Laurę także przygotowywała Beata Kaczmarczyk
Gratulujemy sukcesów uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym!

Galeria

Wróć do góry