Wydarzenia w szkole

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Szczęśliwie doczekaliśmy zakończenia roku szkolnego! Pan Dyrektor mgr Wiesław Stanik rozpoczął uroczystość o godzinie 8:00 na boisku szkolnym. Podczas akademii przewodnicząca Rady Rodziców p. Amelia Wójcik wręczyła klasom 3a, 4b oraz 5b i 6b nagrody odpowiednio za: najwyższą frekwencję oraz najwyższe średnie w szkole. Przyznano również nagrodę za najwyższą średnia ocen w szkole Emilii Smoter z klasy 5b, która uzyskała średnią 6,0. Dodatkowo klasy 1b, 3a oraz 4b zostały nagrodzone za stuprocentowe wpłaty na Radę Rodziców. Po części oficjalnej obejrzeliśmy krótką akademię przygotowaną przez klasy szóste pod kierownictwem wychowawczyń: Magdaleny Romankiewicz i Justyny Klimek.

Drodzy uczniowie! Życzymy Wam udanych, słonecznych, wspaniałych wakacji!

Do zobaczenia 2 września!

Galeria

Wróć do góry