Wydarzenia w szkole

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych

20 czerwca 2024 roku uczniowie klas 8 zostali absolwentami, ukończyli naukę w murach naszej Szkoły. Temu doniosłemu wydarzeniu towarzyszyły wzruszające chwile. Na sali gimnastycznej zgromadzili się bohaterowie dnia – uczniowie klas ósmych, ich rodzice, Dyrekcja szkoły i nauczyciele. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani Burmistrz Jolanta Juszkiewicz oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Amelia Wójcik. Pierwszą część uroczystości wypełniły: wspaniały nastrój, piękne przemówienia, wspaniałe świadectwa i nagrody. Uczniowie i rodzice z dumą przyjmowali nagrody wręczane przez Dyrekcję Szkoły. Nie zabrakło też wyróżnień za wysokie wyniki w sporcie, pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz Samorządzie Uczniowskim. Druga część uroczystości to część artystyczna przygotowana przez naszych ósmoklasistów. Wszyscy bawili się wyśmienicie!
Dziękujemy rodzicom za współpracę i pomoc. Uczniom gratulujemy wyników, życzymy sukcesów i spełnienia marzeń! Wychowawczynie: p. Beata Mamak oraz p. Anna Sarapata.

Galeria

Wróć do góry