Dzień Dziecka w naszej szkole świętowaliśmy w piątek, 29 maja.
Uczniowie klas młodszych korzystali z dmuchanych zamków i wielu atrakcji przygotowanych przy szkole, natomiast starsi uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się na wycieczki oraz wspólne wyjścia na lody i pizzę.
To był wyjątkowo udany dzień, pełen radości, uśmiechu i dobrej zabawy!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie klasowych wyjść.
Słowa podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów:
🍦 Lody Koral
🧃 Tymbark
🏰 Dmuchańce- Burmistrz Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz oraz Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji, Maria Putiatycka
🎭 Animacje Mela&Raf Animowanie – Rada Rodziców
Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia!