Wydarzenia w szkole

WYJAZD KLASY 7C DO NOWEGO SĄCZA

W ramach szkolnych obchodów Dnia Dziecka klasa 7c udała się do LaserShot                w Nowym Sączu- parku rozrywki i miejsca rywalizacji sportowej. Tutaj wzięli udział w grze w elektroniczny paintball. Przemierzając pełen zakamarków labirynt w podziemiach kamienicy, każdy mógł się poczuć jak bohater gry komputerowej. Liczne zakamarki i dynamiczne scenerie sprzyjały intensywnej  i emocjonującej rozgrywce. Wyjazd zakończyliśmy wizytą w McDonald’s.  Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczyni Beata Kaczmarczyk  i pedagog szkolny Marta Kempny. Dziękujemy Rodzicom  za zorganizowanie tej emocjonującej wycieczki.

Galeria

Wróć do góry