W ramach szkolnych obchodów Dnia Dziecka klasa 7c udała się do LaserShot w Nowym Sączu- parku rozrywki i miejsca rywalizacji sportowej. Tutaj wzięli udział w grze w elektroniczny paintball. Przemierzając pełen zakamarków labirynt w podziemiach kamienicy, każdy mógł się poczuć jak bohater gry komputerowej. Liczne zakamarki i dynamiczne scenerie sprzyjały intensywnej i emocjonującej rozgrywce. Wyjazd zakończyliśmy wizytą w McDonald’s. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczyni Beata Kaczmarczyk i pedagog szkolny Marta Kempny. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie tej emocjonującej wycieczki.