Wydarzenia 2015/2016

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

kangur

Dnia 17 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Konkurs ten organizowany jest dla uczniów wszystkich typów szkół i przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów. Przeprowadzany jest w sześciu kategoriach:

„Żaczek”, „Maluch”, „Beniamin”, „Kadet”, „Junior”, „Student”.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 85 uczniów. Testy konkursowe zostały przesłane w dniu konkursu do Komitetu Organizacyjnego Konkursu. Na wyniki uczniowie czekali bardzo długo.

Uczniowie nagrodzeni:

Kategoria „Maluch”:

Prusak Karol  kl. III b – wynik bardzo dobry

Franczak Igor kl. IV a – wynik bardzo dobry

Kądziołka Piotr kl. IV b – wyróżnienie

Kategoria „Beniamin”:

Gucwa Damian kl. V a – wyróżnienie

Kategoria „Kadet”:

Kasperski Jakub kl. I aG – wyróżnienie

Wasilewski Kacper kl. I bG – wyróżnienie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.