Wydarzenia 2015/2016

Poznajemy zawód event managera

Dzięki przychylności właścicielek firmy „Go2event” uczniowie naszego Gimnazjum zainteresowani pracą event  managera poznali odpowiedzi na pytania: Kim jest i jakie cechy powinien posiadać idealny event manager? Na czym dokładnie polega jego praca? Jak zostać event managerem?

Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się szczegóły zorganizowanych przez Agencję eventów integracyjnych oraz promocyjnych dla kilkuset klientów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Uczennica naszego Gimnazjum Magda przybliżyła szczegóły ostatniego eventu dla Dewelopera Murapor, w którym brała udział. Najbardziej aktywni i zainteresowani pracą w tej branży uczniowie zostali nagrodzeni książką o kreatywności „Wielka Magia”.