Wydarzenia 2016/2017

SUKCESY UCZENNIC SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LIMANOWEJ W KONKURSIE LITERACKIM

konkursy polonistyczne

W roku szkolnym 2016/2017 uczennice klasy 5b szkoły podstawowej : Magdalena Florek Barbara Górka wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Twórczości Kornela Makuszyńskiego pt. „Czytanie jest przygodą” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 w Lublinie, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie, pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Rzecznika Praw Dziecka. Jury w składzie: dr Mariusz Banach, przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miasta Lublin, mgr Aneta Głowacka, nauczyciel-bibliotekarz , mgr Katarzyna Kapek, nauczyciel-bibliotekarz, dr Agnieszka Karczewska – adiunkt naukowo-dydaktyczny Katedry Dydaktyki Literatury  i Języka Polskiego Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie oraz dr Ilona Nowakowska – Buryła, adiunkt Instytutu Pedagogiki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przyznało obu uczennicom wyróżnienie.  Nagrodzone dziewczynki zostały przygotowane przez nauczycielki języka polskiego: p. Izabellę Sułkowską – Pieczonka i p. Katarzynę Florek.

Nagrodzonym gratulujemy!