Wydarzenia 2016/2017

Zakończenie programu „Już pływam”

12 czerwca uczniowie klas 1a oraz 1b szkoły podstawowej zakończyli udział w programie „Już pływam”.

W ramach programu odbyło się 10 wyjazdów na Pływalnię Limanowską, gdzie uczniowie pod opieką instruktorów pływania poznali zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie, zdobywali podstawowe umiejętności z zakresu pływania oraz dowiedzieli się jak aktywnie spędzać wolny czas.

Na zakończenie programu uczniowie otrzymali pamiątkowe smycze. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i z pewnością będą doskonalili zdobyte podczas zajęć umiejętności pływackie.

Na realizację programu Miasto Limanowa otrzymało dotację z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 8800 zł. Pozostałe koszty projektu sfinansowane zostały z budżetu Miasta Limanowa i wpłat rodziców.