Wydarzenia 2016/2017

Święto Niepodległości w Limanowej i wygrany konkurs

Uczniowie klas II b i III c gimnazjum wzięli liczny udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2016 roku. Z zainteresowaniem oglądali inscenizację historyczną ,,Inspekcja Komendanta Piłsudskiego”. Następnie delegacje złożyły kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Obchody zakończyła uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny. Obydwie klasy przystąpiły do konkursu ,,Patriotyczne wychowanie młodzieży” ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Limanowa Pana Władysława Biedę. Konkurs polegał na jak najliczniejszym udziale uczniów danej klasy w uroczystości.

Klasy II b i III c  wygrały wycieczkę do Krakowa połączoną ze zwiedzaniem Szlaku Turystycznego po podziemiach Rynku Głównego w Krakowie. Gratulujemy !!!